O nas – Clayton

Marka Clayton

Jesteśmy polskim producentem kosmetyków samochodowych, z siedzibą w Krępicach na Dolnym- Śląsku tuż pod Wrocławiem.

Posiadamy własne nowoczesne laboratorium, gdzie tworzymy, testujemy i ulepszamy  produkowane przez nas wyroby. Produkty, które oferujemy są w całości tworzone w naszej firmie. 

W działalności Clayton najważniejszy jest Klient. Dokładamy wszelkich starań, aby był on zadowolony z  proponowanych przez nas rozwiązań. Opinie naszych klientów napędzają nas w dążeniu do perfekcji. Cenne są dla nas zarówno te dobre, dzięki, którym otrzymujemy potwierdzenie, ze podejmowane przez nas działania są właściwe. Wszelkie uwagi traktujemy natomiast jako bodziec do doskonalenia.

Perfekcyjnie czyste auto – to cel, który osiągniesz z naszymi produktami!

Najwyższa jakość, pasja do samochodów

Pracują z nami najlepsi  chemicy z Politechniki Wrocławskiej. Ich zaangażowanie i pasja w działaniu pozwalają nam na tworzenie produktów opartych na bardzo dobrych recepturach. Równie ważne co jakość naszych produktów jest dla nas to, aby był on przyjemny w użytkowaniu, dlatego zwracamy dużą uwagę na takie rzeczy jak zapach, czy wydajność. 

Nasze produkty są doskonałą alternatywą dla pasjonatów aut, detailingowców jak i również  tych którzy kochają swoje 4 kółka, dla których satysfakcją i przyjemnością jest widok czystego i zadbanego auta.

Sprawdzone rozwiązania, pełne bezpieczeństwo, najwyższa jakość – to nasze wyznaczniki.

Nasze produkty testujemy na różnych modelach samochodów, aby mieć pewność, ze sprostają one wymaganiom zarówno posiadaczom nowych aut, jak i tych które mają już swoją historię,

Jesteśmy uczciwi,  chcemy dać ludziom to co dobre a satysfakcją dla nas będzie zadowolenie naszych klientów.