Clayton Camper

CLAYTON Wita w świecie Karawaningu

Karawanseraj ! Tak było na początku kiedy to karawany z kupcami odpoczywali w pierwszych miejscach stworzonych dla podróżnych w czasach starożytnych, na trasach szklaków handlowych w Azji Środkowej i Krajach Arabskich.

Dzisiaj mamy całą bazę hoteli, apartamentów i ogromnych pensjonatów, które oferują wszelkie dostępne dobra. Jednak nie wszyscy chcą się ograniczać do basenu hotelowego i jedzenia w wyznaczonych godzinach.

Bieganie, jazda na rowerach, odkrywanie nowych ciekawych miejsc, czynny wypoczynek z dziećmi lub z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi może być mocno utrudnione, ponieważ hotele często mają określone zasady dla swoich gości.

Wraz z postępem świata motoryzacji narodziła się turystyka ,,w ruchu,,. Kampo wozy stają się coraz to bardziej popularne, a posiadanie kampera, lub przyczepy kempingowej jest marzeniem dla wielu osób, które kochają podróżować i wypoczywać w sposób niezależny.

Oczywiście tak jak w przypadku samochodu tak i w przypadku pojazdów sypialnych, chcemy aby były one w jak najlepszej kondycji. Czyste, zadbane, dobrze zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi.

Produkty Clayton Camper powstały z myślą o ludziach ich domach na kołach. Bazując na doświadczeniu w produkcji kosmetyków samochodowych do aut, powstaje linia profesjonalnych preparatów przeznaczonych do pielęgnacji pojazdów specjalnych.

Clayton stawia na bezpieczeństwo i praktyczność, mając na uwadze całe rodziny korzystające z kampo wozów. Przy współpracy najlepszych chemików i ludzi którzy na co dzień korzystają tej formy turystyki, chcemy państwu zaoferować najlepsze rozwiązania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5